Naujienlaiškių kūrimas ir siuntimas

Profesionali elektroninio pašto rinkodara yra viena iš efektyviausių reklamos formų, didinančių puslapio lankomumą.

Tai galinga priemonė, skatinanti paslaugų ir prekių pardavimus, ugdanti klientų lojalumą.

El. paštas yra pats pigiausias komunikacijos kanalas, o tinkamai įgyvendinta kampanija duoda svarių rezultatų ir užtikrina aukštą investicijų grąžą, kuri įprastai siekia net 1:40.

Naujienlaiškių kampanijų administravimas

Padėsime efektyviai administruoti jūsų el. pašto kampanijas pagal mūsų patikrintus metodus. Įvertinsime jūsų poreikius ir pasirūpinsime kampanijų planavimo bei vykdymo klausimais. Pasidalinsime patarimais kaip galima padidinti prenumeratorių kiekį. Dėka to galėsite ne tik sklandžiai komunikuoti su jais, o taip pat ir sutaupysite laiko bei pinigų.

Naujienlaiškių kūrimas

Maketavimas

Paruošime naujienlaiškius, kurie taikliai perteiks jūsų žinutę ir atitiks jūsų prekinį ženklą. Mūsų kuriamų naujienlaiškių dizainas prisitaiko prie bet kokio įrenginio ar el. pašto kliento, todėl galite būti užtikrinti, kad jūsų naujienlaiškiai atrodys nepriekaištingai bet kuriame įrenginyje.

Naujienlaiškių siuntimas

Siuntimas

Išsiųsime vienkartines bei periodines naujienlaiškių kampanijas, kurių tikslas – informuoti apie įmonės naujienas, akcijas, paslaugas ir prekes bei taip ugdyti klientų lojalumą ir skatinti pakartotinius pardavimus.

Naujienlaiškių kūrimas siuntimas
El. pašto rinkodara

Naujienlaiškių kampanijų automatizavimas

Automatizuoti laiškai sudaro daugiau nei 40% pajamų iš el. pašto rinkodaros. Palaikyti ryšį su klientais automatizuotais pranešimais el. paštu yra itin prasmingas sprendimas. Šie el. laiškai yra siunčiami automatiškai, pagal sukurtus instrukcijų rinkinius, vadinamus workflow (liet. darbo eiga).

Automatizuoti naujienlaiškiai

Automatizuoti laiškai

Palaikysime glaudų ryšį su prenumeratoriais kiekviename žingsnyje. Automatiškai siųsime el. laiškus arba atliksime kitus veiksmus, reaguodami į konkrečius jų veiksmus (pvz. kai klientas užsiprenumeruoja naujienlaiškį, jį perskaito, paspaudžia nuorodą, užpildo formą, įsigyja prekę ir t.t.).

Paliktų krepšelių atkūrimas

Paliktas krepšelis

Klientai, kurie įdėję prekes į krepšelį neužbaigia pirkimo proceso (angl. abandoned cart), sudaro nemažą prarastų pajamų dalį. Paskatinsime šiuos klientus užbaigti pirkimo procesą siųsdami automatizuotus el. laiškus.

Naujienlaiškių kampanijų konkretinimas

Net 72% vartotojų teigia, kad jie reaguoja tik į suasmenintas žinutes. Norint patraukti savo prenumeratorių dėmesį, padidinti konversijas ar pardavimus, jūsų kampanijos turi būti suasmenintos. Segmentavimas gali padidinti peržiūrų rodiklius apie 14%, o konversijų rodiklius daugiau nei 60%.

Naujienlaiškio gavėjų suasmeninimas

Suasmeninimas

Kiekvienas klientas gavęs el. laišką gimtadienio proga, kuriame į jį yra kreipiamasi vardu jausis ypatingas. Galėsime rinkti pačią įvairiausią informaciją apie klientus, o vėliau ją įterpti į el. laiškų turinį ir taip stiprinti klientų pasitikėjimą. Pristatysime el. laiškus tuo pačiu paros metu bet kurioje laiko juostoje, kad būtumėte tikri, jog prenumeratoriai gauna naujienlaiškius numatytu laiku.

Naujienlaiškio gavėjų segmentavimas

Segmentavimas

Grupuosime bei segmentuosime gavėjus pagal pirkimo istoriją ir kitus įvairius kriterijus ir siųsime tik tam tikroms klientų grupėms pritaikytus laiškus (pvz. pirkusiems prekes; skaitantiems naujienlaiškius, bet neperkantiems; neskaitantiems; nepirkusiems 12 mėn. ir t.t.). Taip sukursime dar labiau suasmenintą kampaniją, kurios dėka užmegsime dar glaudesnį ryšį su klientais.

Naujienlaiškių siuntimas
Naujienlaiškių kūrimas

Naujienlaiškių kampanijų optimizavimas

El. pašto rinkodaros sėkmė priklauso nuo tam tikros įvykių sekos. Kažkas turi pamatyti jūsų el. laišką ir būti paskatintas jį atidaryti. Tada turi paspausti jame esančias nuorodas, atsidurti jūsų interneto puslapyje ir galiausiai sureaguoti į raginimą užsisakyti paslaugą ar įsigyti prekę.

Naujienlaiškių kampanijas reikia nuolat tobulinti, kad didėtų klientų kiekis, kurie žengtų visus šiuos žingsnius.

Naujienlaiškio siuntimo ataskaita

Ataskaita

Analizuosime kampanijų rezultatus nagrinėdami išsamias ataskaitas. Sužinosime kas veikia, o kas ne. Atliksime pakeitimus ir kitą kampaniją padarysime dar sėkmingesne. Pašalinsime naujienlaiškių neskaitančius bei neaktyvius prenumeratorius.

Naujienlaiškio paspaudimų žemėlapis

Paspaudimų žemėlapis

Sužinosime, kaip gavėjų auditorija reaguoja į siunčiamų naujienlaiškių turinį. Jie dažniau paspaudžia ant nuotraukų ar mygtukų? Gal ant vaizdo įrašų? Pamatysime koks turinys skatina gavėjus veikti ir pagal tai planuosime sekančią kampaniją.

Naujienlaiškio a/b testavimas

A / B testavimas

Kiekvienos kampanijos metu testuojame kuris naujienlaiškio variantas yra efektyvesnis ir taip priimame duomenimis grįstus sprendimus ateityje.

Naujienlaiškio apklausa

Apklausos

Gauname vertingų įžvalgų naudodami smagias ir įtraukiančias el. pašto apklausas kampanijoms optimizuoti.

Aptarkime jūsų naujienlaiškių kampaniją

Susisiekite su mumis jau šiandien ir mes pasiūlysime jums optimalų sprendimą per 24 val.