Privatumo politika

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

PuslapiuKurimas.eu valdytojas nurodo, kad jo valdomas internetinis puslapis PuslapiuKurimas.eu veikia pagal šioje Privatumo politikoje nurodytas taisykles ir sąlygas. Taip pat PuslapiuKurimas.eu valdytojas informuoja, kad ši Privatumo politika reglamentuoja ir kliento asmens duomenų kaupimą bei tvarkymą, tų duomenų naudojimo tikslus ir kaupimo priemones, internetiniame puslapyje PuslapiuKurimas.eu esančios informacijos publikavimo taisykles bei galimus paslaugų teikimo apribojimus.

2. KLIENTO TEISĖS IR PAREIGOS

Klientas, naudodamasis PuslapiuKurimas.eu valdytojo teikiamomis paslaugomis, pildydamas automatinę užklausos formą ar kokiu kitu būdu pateikdamas paslaugos teikėjui bet kokius savo asmens duomenis bei naršydamas internetiniame puslapyje PuslapiuKurimas.eu, sutinka, kad jo asmens duomenys bus tvarkomi pagal šios Privatumo politikos nuostatas ir nurodo, kad yra su jomis susipažinęs. Kilus klausimams ar neaiškumams, klientas visada turi teisę kreiptis į paslaugos teikėją, o pastarasis įsipareigoja jam suteikti išsamią informaciją.

3. INFORMACIJOS INTERNETINIAME PUSLAPYJE PUBLIKAVIMAS

PuslapiuKurimas.eu valdytojas pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo, bet kuriuo metu keisti, atnaujinti ar visiškai pašalinti internetiniame puslapyje PuslapiuKurimas.eu esančią informaciją.

4. KLIENTO ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLĖS

PuslapiuKurimas.eu valdytojas nurodo, kad vykdo kai kurių kliento asmens duomenų kaupimą ir tvarkymą, tačiau įsipareigoja turimus duomenis naudoti tik paslaugų teikimo ar teikiamų paslaugų kokybės gerinimo tikslais (atsakydamas į užklausas, teikdamas pasiūlymus ar informaciją apie teikiamų paslaugų pasikeitimus, išrašydamas sąskaitas, analizuodamas klientų srautus ir jų poreikius bei kt.) Taip pat PuslapiuKurimas.eu valdytojas įsipareigoja turimų kliento asmens duomenų neatskleisti su paslaugos teikimu nesusijusiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai priešingai elgtis verčia įstatymas.

5. KLIENTO ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO PRIEMONĖS

PuslapiuKurimas.eu valdytojas kaupia ir tvarko tuos kliento asmens duomenis, kuriuos klientas nurodo siųsdamas užklausą ar kokiu kitu būdu susisiekdamas su paslaugos teikėju. Klientų srauto analizė atliekama į klientų įrenginius, kuriais naršoma internetiniame puslapyje PuslapiuKurimas.eu, diegiant slapukus.

6. GALIMI PASLAUGŲ TEIKIMO APRIBOJIMAI

PuslapiuKurimas.eu valdytojas nurodo, kad klientui atsisakius laikytis Privatumo politikoje nurodytų taisyklių ar nesutinkant dėl jų taikymo, paslaugos teikėjas pasilieka teisę sustabdyti ar nutraukti paslaugų teikimą. Taip pat šie apribojimai gali būti taikomi kilus įtarimams dėl pateiktų kliento asmens duomenų tikrumo ar klientui nevykdant įsipareigojimų.

7. KAS YRA SLAPUKAI IR KAM JIE NAUDOJAMI?

Slapukai (angl. cookies) – trumpa tekstinė informacija, kurią internetiniai puslapiai patalpina jas naršančių vartotojų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Priklausomai nuo naršyklės, ši informacija talpinama arba nedideliuose atskiruose failuose arba įvairių puslapių įrašytų slapukų bendrame faile. Slapukus naudoja daugelis pažangių internetinių puslapių Lietuvoje ir užsienyje. Slapukai gali būti patalpinti tik, jei tą leidžia Jūsų įrenginio nustatymai. PuslapiuKurimas.eu puslapyje slapukai naudojami tam, kad būtų galima nustatyti, ar asmenys iš Jūsų įrenginio jau lankėsi mūsų svetainėse, įsiminti atliktus veiksmus, pateikti Jums aktualiausią informaciją, rinkti apibendrintą svetainės lankomumo statistiką.

Atidarydami PuslapiuKurimas.eu puslapį ir naršydami toliau, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje ar kitame naudojamame įrenginyje. Pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, Jūs bet kada galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Informuojame, kad be slapukai pagerina puslapio funkcionalumą, taip pat be slapukų gali tinkamai neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

8. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

Tolimesnis naudojimasis tinklapio paslaugomis reiškia šios privatumo politikos laikymąsi. Mes turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo politiką ir apie tai paskelbti puslapyje. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami vadovaujantis geranoriškumo principu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.